środa, 16 marca 2016

Ogród wyjątkowo nie na talerzu czyli projektowanie ogrodów "Zielone Impresje Studio Architektury Krajobrazu"

Dziś pierwszy raz napiszę trochę o sobie - kim jestem, co robię i czym się pasjonuję (oprócz gotowania oczywiście !). Jestem architektem krajobrazu po dwustopniowych studiach na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu na kierunku Architektura Krajobrazu. Dodatkowo aby zdobyć szersze spojrzenie na projektowanie przestrzeni skończyłam studia inżynierskie z Architektury i Urbanistyki. Wiedzę i doświadczenie zdobyłam na praktykach projektując i wykonując ogrody przydomowe oraz przestrzeń publiczną. Uczestniczyłam też w licznych warsztatach i konferencjach w Polsce, Moskwie i Petersburgu.
Jestem osobą potrafiącą zrozumieć potrzeby klienta i dopasować się do nich tworząc projekt odpowiedni dla danego terenu, otoczenia i wymagań właściciela. Każda moja propozycja projektowa charakteryzuje się niepowtarzalnością i nowym podejściem do projektowania przestrzeni. Zawsze staram się aby efekt końcowy był wyjątkowy nie tylko na papierze ale i w rzeczywistości.
Studio Architektury Krajobrazu Zielone Impresje swoje usługi w zakresie projektowania oferuje na terenie całej Polski. Projekty wraz z realizacją możliwe są w Poznaniu i pobliskich miejscowościach. Studio współpracuje z grupą doświadczonych ogrodników oraz firmami zajmującymi się realizacją precyzyjnych i wymagających elementów ogrodu. Wybierany materiał roślinny pochodzi z najlepszych w Wielkopolsce, zaprzyjaźnionych szkółek roślin.

Kompleksowe dokumentacje projektowe: projekty koncepcyjne, projekty techniczne, opracowania techniczne oraz wizualizacje projektów. Projekty wykonywane metodami komputerowymi lub na życzenie klienta ręcznie.
A także: realizacje projektów, pielęgnację ogrodów, inwentaryzacje trenu, inwentaryzacje oraz specyfikacje dendrologiczne.

A na początek sezonu wizualizacje do projektu GRATIS!

ZIELONE IMPRESJE Studio Architektury Krajobrazu 
Zapraszam na stronę internetową <klik>, profil na Facebooku <klik> , do kontaktu telefonicznego ( 697-674-110 ) lub mailowego (kontakt@zieloneimpresje.pl).
   Projektowanie ogrodów, Zagospodarowywanie tarasów i balkonów zielenią i małą architekturą, Zagospodarowywanie wnętrz zielenią, Inwentaryzacje terenu, Realizacje projektów, Nadzór autorski, Prace pielęgnacyjne wykonywane przez doświadczonych ogrodników, Kalendarze samodzielnych prac w ogrodzie, Konsultacje.

1 komentarz: